Wielkość Czcionki:

Kontrast:

KIERMASZ WIELKANOCNY W ŁAZACH I "STOKROTKOWO"

KIERMASZ WIELKANOCNY W ŁAZACH I "STOKROTKOWO" Już po raz kolejny przed Wielkanocą Łazy zapraszają na wyjątkowy kiermasz. Wystawcy ze świątecznymi towarami i niespodziankami pojawią się w centrum miasta, na placu przy fontannie już w najbliższą sobotę (8 kwietnia 2017 od godziny 8.00 do 15.00).

          Świąteczne kiermasze organizowane przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą stały się już tradycją w Łazach i przyciągają wielu mieszkańców – zauważa Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński.

          Kiermasz to nie tylko możliwość do spotkania przed Świętami i zrobienia zakupów, ale także jedyna okazja do kupienie innych towarów niż np. w popularnym supermarkecie. Podczas kiermaszu będzie można nabyć m.in. rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, świąteczne smakołyki i ceramikę.

          Wszyscy chętni będą mogli także wstąpić do pobliskiego Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie o godzinie 10.00 rozpocznie się Gminny Przegląd Twórczości Przedszkolnej "STOKROTKOWO". W przeglądzie wystąpią dzieci z placówek przedszkolnych z terenu Miasta i Gminy Łazy. Występy dzieci - wokalne i taneczne będzie oceniać jury. Organizatorami Przeglądu są: Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz Publiczne Przedszkole nr 1 w Łazach.Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.