Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w KIERMASZU WIELKANOCNYM, który odbędzie się w sobotę 24.03.2018 roku w godz. 8.00 – 15.00 w Centrum Łaz na placu przy fontannie.
Każdy z uczestników bedzie mógł zaopatrzyć się w dostępne artykuły związane z tematyką świąt wielkanocnych i innych wykonanych bardzo często przez twórców regionalnych i nie tylko. Imprezie towarzyszyć będzie także Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej „Stokrotkowo 2018” odbywający się w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury.

Informacja dla Wystawców:
Wszystkim wystawcom zapewniamy miejsce na stoisko, gdzie będziecie mogli Państwo przedstawić swoją ofertę, szeroko związaną z asortymentem Świąt Wielkanocnych. Planujemy szerokie nagłośnienie w/w imprezy poprzez plakaty, ogłoszenia, Internet. Mając to wszystko na uwadze mamy nadzieję na dużą frekwencją, co będzie wiązało się z dużą korzyścią również dla Państwa.

Zgłoszenia, pytania oraz informacje kierować proszę do Pani Doroty Zimny pod numerem tel. 530 850 193 lub mailowo na adres: edukacja@moklazy.pl, do dnia 20.03.2018 r.


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.