Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kobieca Strefa Urody

Kobieca Strefa Urody Nie pożałowały panie, które skorzystały z zaproszenia Centrum Promocji i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Łazach i niedzielne popołudnie spędziły w Miejskim Ośrodku Kultury.

To tutaj w sali widowiskowej powstała Kobieca Strefa Urody, która była niespodzianką z okazji Dnia Kobiet.

Oriflame, Avon, Iunique Photography Lucyna Jaworska, Shangri-La Ośrodek Rozwoju Osobistego w Zawierciu, Studio Tańca i Fitness w Zawierciu, SPA La Belleza” Hotel Zawiercie, Ela-Aleksander Wspaniały w Łazach, Studio Odnowy Biologicznej Iwona Grabowska, Salon Kosmetyczny For You, Kolorowa Szafa to wystawcy, którzy w tym wyjątkowym dniu przygotowali specjalną ofertę dla przybyłych kobiet. Każda z pań mogła skorzystać z masaży, porad dietetyka oraz szerokiej oferty kosmetycznej.

Zapach perfum i olejków eterycznych już od 15:00 unosił się w powietrzu i kusił płeć piękną do miłego spędzenia czasu. I udało się. Sala widowiskowa pękała w szwach. Każda pani wstępując do Strefy Urody otrzymała miły upominek, który doposaży damską torebkę oraz kwiaty. Ale to dopiero początek. Wystawcy zaoferowali paniom pełen wachlarz usług, które służą upiększaniu ciała i duszy. Uzupełnieniem zabiegów i masaży była szeroka oferta perfum i kosmetyków, które z pewnością stały się doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet.

„Dzisiaj panie mogą skorzystać z darmowej konsultacji u dietetyk Ewy Mastalerz, z darmowej konsultacji kosmetycznej z doborem kosmetyków i pielęgnacji twarzy oraz darmowej pielęgnacji dłoni. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, gdyż ustawiła się do naszego stoiska spora kolejka. To znaczy, że tego rodzaju usługi są potrzebne. W ofercie posiadamy nie tylko drogie zabiegi laserowe, ale wykonujemy także: pielęgnacje oczu, hennę, depilacje, masaże dłoni, manicure, parafinki, zabiegi na ciało i twarz” – powiedziała Iwona Grabowska ze Studia Odnowy Biologicznej w Łazach.

Wszystkie panie wzięły udział w losowaniu nagród, wśród których znalazły się: karnety do Parku Wodnego „Jura”, vouchery na zajęcia jogi i do Studia Odnowy Biologicznej, zestawy kosmetyków, zaproszenia na masaże, karnety na zajęcia Zumby. Nagrodą główną był Lifting Spray z firmy YVENE Cosmetics, który zdobył statuetkę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015 w kategorii kosmetyki profesjonalne.

Czas spędzony w sali widowiskowej umilały występy EU4YA, która zachęcała do poruszania się w rytmie ZUMBY. Spokój i równowagę zaproponowała SHANGRI-LA pokazem YOGI.

„Hotel Zawiercie zaprezentował SPA La Belleza. To szeroka oferta usług kosmetycznych , masaży, laserów oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Dzisiaj zaproponowaliśmy paniom porad dietetyka oraz bezpłatnych masaży” – Magdalena Mularczyk, kierownik SPA.
Wszystkim wystawcom i uczestniczkom bardzo dziękujemy za udział!

 

Galeria zdjęć:

kobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urodykobieca strefa urody

Autor: Magdalena Kizlich

Zdjęcia: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.