Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kompetencje XXI wieku

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach informatycznych oraz językow obcych.

Projekt „KOMPETENCJE XXI WIEKU – regionalny program podnoszenia kwalifikacji językowych i ICT” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla działania: 11.4. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób dorosłych dla poddziałania: 11.4.3. Kształcenie ustawiczne.

Głównym celem projektu jest zwiększenie adaptacyjności 1200 dorosłych osób, poprzez wzrost kwalifikacji w zakresie ICT oraz języków obcych w okresie od 01.08.2016 r. do 31.07.2018 r. wśród mieszkańców woj. Śląskiego, szczególnie powyżej 50 r. ż. oraz o niskich kwalifikacjach.

Realizacja niniejszego projektu poprzez organizację wsparcia szkoleniowego w każdym z subregionów województwa śląskiego pozwoli na wzrost kwalifikacji jak największej rzeszy mieszkańców, którzy z własnej inicjatywy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i kompetencje językowe i cyfrowe. Projekt przewiduje wyłącznie realizację szkoleń i kursów z zakresu nabywania, uzupełniania lub podwyższania umiejętności i kompetencji w zakresie TIK w obszarach umiejętności ICT i znajomości języków obcych, kończących się walidacją (programem formalnej oceny) i certyfikacją kompetencji. W przypadku szkoleń ICT będą to egzaminy i certyfikaty, natomiast w przypadku języków obcych międzynarodowe certyfikaty kompetencji językowych.

Beznazwy-199.jpg  PLAKAT INFORMACYJNY

  ULOTKA

Dokumenty rekrutacyjne:

 Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.