Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Koncert Kolęd i Pastorałek

Przyszli z kolędą, otoczyli wszystkich radością, roztoczyli wokół świąteczną aurę i pozostawili w sercach miłość i nadzieję na nadchodzące święta i nadchodzący Nowy Rok.


Uczestnicy zajęć artystycznych wraz z instruktorami wystąpili dzisiaj na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, aby w przededniu świąt złożyć wszystkim muzyczne bożonarodzeniowe życzenia. Przepełniony pozytywną energią oraz świątecznym klimatem koncert był nie tylko podsumowaniem minionego muzycznego okresu, prezentacją wysokiego poziomu wykonań oraz potencjału drzemiącego w dzieciach i młodzieży, ale zapowiedzią nadchodzących nowych, jeszcze piękniejszych muzycznie doznań.

Kolędowaniu towarzyszył kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.