Wielkość Czcionki:

Kontrast:

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK ORAZ KIERMASZ ŁAZY 2019

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK ORAZ KIERMASZ ŁAZY 2019 Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu młodych muzyków, instrumentalistów i śpiewaków z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Wszystko połączone z kiermaszem ozdób i stroików świątecznych.

         Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 22 grudnia do siedziby MOK w Łazach. Świąteczny koncert zaplanowaliśmy na godzinę 17.00. Wystąpią uczestnicy zajęć artystycznych organizowanych w łazowskim ośrodku kultury – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy. Usłyszymy m.in. gitarzystów, osoby grające na instrumentach dętych, smyczkowych oraz wokalistów. Z pewnością będzie to znakomita okazja do wspólnego kolędowania i skorzystania z oferty w ramach kiermaszu ozdób i stroików świątecznych w holu naszego ośrodka. Pierwotnie planowaliśmy ten kiermasz 21 grudnia przed siedzibą MOK Łazy – dodaje Grzegorz Piłka.

         Organizatorami koncertu kolęd i pastorałek oraz kiermaszu jest MOK Łazy.

 Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.