Wielkość Czcionki:

Kontrast:

KONCERT NA DZIEŃ KOBIET

KONCERT NA DZIEŃ KOBIET Występ niezwykłego wokalnego trio z przebojami polskiej piosenki – to propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach na 8 marca.

         W Dniu Kobiet przygotowaliśmy koncert Męskiej Grupy Wokalnej "TRIO MIO AMORE" w składzie Andrzej Kaim, Grzegorz Piłka i Karol Hadrych – zdradza dyrektor łazowskiego ośrodka kultury Grzegorz Piłka.

         To propozycja oczywiście nie tylko dla Pań. Zapraszamy wszystkich 8 marca o godzinie 19.00. Bezpłatne zaproszenia będzie można odbierać w siedzibie MOK w Łazach – dodaje Grzegorz Piłka.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.