Wielkość Czcionki:

Kontrast:

KONCERT NA DZIEŃ KOBIET

Występ niezwykłego wokalnego trio z przebojami polskiej piosenki – to propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach na Dzień Kobiet.

         W Dniu Kobiet przygotowaliśmy koncert Męskiej Grupy Wokalnej "TRIO MIO AMORE" w składzie Andrzej Kaim, Grzegorz Piłka i Karol Hadrych – powiedział dyrektor łazowskiego ośrodka kultury Grzegorz Piłka.

         To propozycja oczywiście dla Pań, podczas której usłyszymy piosenki wykonane solo oraz wspólnie przez tworzących to lokalne trio. W repertuarze nie zabraknie popularnych utworów m.in. Krzysztofa Krawczyka czy Andrzeja Zauchy. Zapraszamy wszystkich 7 marca o godzinie 17.00 na nasz profil społecznościowy FB oraz kanał na YouTube. Koncert potrwa około godziny – dodał Grzegorz Piłka.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.