Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Konkurs "Moje Przedszkole"

Konkurs "Moje Przedszkole" W poniedziałek 1 czerwca sklep internetowy Maludas.pl ogłosił konkurs „Moje Przedszkole”. Nagrodami w nim są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.


 W kategorii – przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

         Idealne przedszkole (I miejsce) – bon o wartości 1000 zł,

        Wymarzone przedszkole (II miejsce) – bon o wartości 800 zł,

        Przedszkole jak z bajki (III miejsce) – bon o wartości 500 zł.

 Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

 Ponadto, dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowano osobną kategorię.

  W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:

        Zacny Mistrz  (I miejsce) – bon o wartości 500 zł,

        Prawdziwy artysta (II miejsce) – bon o wartości 300 zł,

        Człowiek sztuki  (III miejsce) -  bon o wartości 200 zł.

 Liczba zgłoszeń

        Każde Przedszkole może zgłosić maksymalnie dziesięć (10) prac.

        W przypadku kategorii indywidualnej Rodzice mogą zgłosić ilość prac tożsamą z liczbą dzieci uczęszczających do przedszkola.

 Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla nauczycieli, rodziców i przede wszystkim dzieci, szczególnie tych, które po raz pierwszy w roku szkolny 2019/2020 rozpoczęły uczęszczać do przedszkola.

 Sklep Maludas.pl zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy. Czas spędzony nad przygotowaniem prac konkursowych będzie z pewnością szansą na pogłębienie więzi oraz kreatywności wśród maluchów.

 Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

 Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

 Opis zadania:

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole”. Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

 Prace konkursowe oceni Komisja Konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy, autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.


Regulamin konkursu

Program "Moja woda" realizowany jest przez  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej więcej infomacji można uzyskać TUTAJAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.