Wielkość Czcionki:

Kontrast:

KONKURS ŚWIĄTECZNY

KONKURS ŚWIĄTECZNY Na "Najpiękniej przystrojony dom lub balkon".

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. "Najpiękniej przystrojony dom lub balkon". Wystarczy z okazji Świąt Bożego Narodzenia efektownie ustroić swój dom lub balkon, zrobić zdjęcia lub nagrać film, wypełnić formularz i zgłosić się do konkursu. Zgłoszenia można wysyłać mailem na adres redakcja@lazy.pl, dostarczyć osobiście: do Wydziału Zarządzania Projektami, Promocji i Przedsiębiorczości w Łazach,
ul. Jesionowa 1 (II piętro) lub do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim przy ul. Traugutta 15 w Łazach.
Zgłoszenia należy przesyłać do 31 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu podczas Koncertu Noworocznego. O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Formularz zgłoszeniowy


Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.