Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Koperta życia

Urząd Miejski w Łazach informuje, że we współpracy z Radą Seniorów Gminy Łazy przystąpił do realizacji akcji „KOPERTY ŻYCIA”.

Akcja skierowana jest do osób w wieku senioralnym, przewlekle chorych oraz samotnych i polega na umieszczeniu w przygotowanym kwestionariuszu najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych, danych osobowych, w tym nr pesel. Karta z takimi informacjami, opatrzona napisem „KOPERTA ŻYCIA”, powinna być przyklejona na lodówce, czyli miejscu widocznym i dostępnym, co umożliwi ratownikom medycznym szybki dostęp do podstawowych informacji o pacjencie.
Karty można otrzymać w Urzędzie Miejskim w Łazach, w Ośrodku Pomocy Społecznej w Łazach jak również pobrać TUTAJAutor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.