Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Koronawirus w Urzędzie Miejskim

W związku z pozytywnym wynikiem na koronawirusa u 3  pracowników Urzędu Miejskiego w Łazach oraz nałożeniem kwarantanny na innych pracowników, bezpośrednia obsługa mieszkańców do odwołania będzie realizowana w ograniczonym i niezbędnym zakresie.


 Do budynku  można wejść wyłącznie w ściśle określonych przypadkach, tylko wejściem głównym.

Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia i mocno akcentujemy, że dotychczas w trosce o obsługę mieszkańców, byliśmy jednym z niewielu urzędów, który niemal przez cały czas trwania pandemii, pracował w pełnym zakresie W obecnej jednak sytuacji ograniczenia są konieczne, bo zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa w Urzędzie Miejskim, mogłoby doprowadzić do całkowitego paraliżu jego pracy a co za tym idzie braku możliwości jakiejkolwiek obsługi mieszkańców, a do tego nie możemy dopuścić.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami   telefoniczne, mailowo oraz przy wykorzystaniu dostępnych środków komunikacji elektronicznej. Mieszkańcy mogą przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub elektronicznie za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Skrzynki Podawczej lub ePUAP. Dopuszcza się złożenie dokumentów w Biurze Obsługi Interesanta -wejście główne do Urzędu od ul. Traugutta.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.