Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Krav Maga NA MAXA

W sobotę 27 czerwca została zorganizowana kolejna edycja treningu plenerowego KOMANDOS na Pustyni Błędowskiej.
To wyjątkowe wydarzenie dla dzieci o charakterze szkolenia wojskowego z elementami samoobrony w systemie KRAV MAGA. Dzieci musiały min pokonać uzbrojonych agresorów, przejść trasę naszpikowaną przeszkodami, zbudować oraz zabezpieczyć obóz i wiele innych ciekawych atrakcji. To zabawa i nauka praktycznych umiejętności przetrwania w trudnych warunkach.
Na koniec każde dziecko zostało uhonorowane medalem komandosa a rodzice przygotowali dla naszych dzielnych krawerow piknik i grilla.
Na naszych uczestników czekała jeszcze jedna niespodzianka. Na spotkanie z naszą ekipą Krav Maga na Maxa sekcja Łazy i Zawiercie przybył wyjątkowy człowiek Rafał Sonik  kierowca rajdowy, startujący na wszędołazach w rajdach terenowych, zwycięzca rajdu Dakar, dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.
Bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Byliśmy zaszczyceni
To była cudowna sobota
--Sylwia Krawczyk, Krav Maga NA MAXA

Galeria zdjęć:Autor: M K

Zobacz również:

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.