Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kuba Sienkiewicz w Łazach

Kuba Sienkiewicz w Łazach 20 stycznia 2018 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach wystąpi Kuba Sienkiewicz z zespołem!!

Zapraszamy!! Fani utworów Elektrycznych Gitar będą mogli usłyszeć największe przeboje zespołu m.in. „Jestem z miasta”, „Dzieci”, „Co ty tutaj robisz”, „Killer” i „To już jest koniec”. Koncert z pewnością stanie się unikatowym wydarzeniem rockowym, który spełni oczekiwania fanów tego gatunku muzyki.

Na wszystkich czeka także niecodzienna niespodzianka. Po koncercie zapraszamy na relaks do Parku Wodnego Jura ! NIE WYRZUCAJCIE BILETÓW ! Okażcie je na kasie w dniach 20-21.01.2018, a DOSTANIECIE 50% zniżki /jednorazowo/ na wejście na pływalnię !!! ZAPRASZAMY!!!



Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.