Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kultura łączy mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego - koncert i premiera płyty

24 października, o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbył  się koncert połączony z premierą płyty pt. „Kultura łączy mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego”.

W koncercie wystąpili młodzi artyści, którzy na co dzień rozwijają swoje umiejętności wokalne, osiągają sukcesy artystyczne i angażują się w życie kulturalne powiatu zawierciańskiego. Byli to: Zespół ŚpiewoNUTKI, Anna Wolska, Jagoda Biała, Studio ART KIDS, Amelia Janas, Sweet Voices, Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka”, Barbara Rymanowicz, Zespół IN TONO, Zespół ŚpiewoLUDKI, Zespół Studio ART. Publiczność była pod ogromnym wrażeniem aranżacji takich utworów jak: „Nadzieja”, „Krakowiaczek jeden”, „Tyle tego masz”, „Karlik”. Piosenką finałową był utwór pt. „Nauczmy się żyć obok siebie” Zbigniewa Wodeckiego. Koordynatorem projektu był Karol Hadrych.

Realizatorem zadania jest Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Kulturniak” w Łazach. Nagranie płyty było możliwe dzięki pozyskanym środkom finansowym (7000,00 zł), które Organizacja pozyskała w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych powiatu zawierciańskiego w 2021 r.

Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.