Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Koncert i premiera płyty "Kultura łączy mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego"

Koncert i premiera płyty "Kultura łączy mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego" 24 października o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbędzie się koncert połączony z premierą płyty „Kultura łączy mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego”.

W koncercie wystąpią młodzi artyści, którzy na co dzień rozwijają swoje umiejętności wokalne, osiągają sukcesy artystyczne i angażują się w życie kulturalne powiatu zawierciańskiego.

Realizatorem zadania jest Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Kulturniak” w Łazach. Nagranie płyty było możliwe dzięki pozyskanym środkom finansowym (7000,00 zł), które Organizacja pozyskała w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych powiatu zawierciańskiego w 2021 r.Autor: Agnieszka Seweryn

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.