Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kultura z klasą- zapraszamy na koncert i kabaret.

Kultura z klasą- zapraszamy na koncert i kabaret. „Kultura z klasą” to innowacyjny projekt realizowany przez Agencję Artystyczną kultura z klasą, dedykowany mieszkańcom całej Polski. Głównym elementem cyklu jest rozpowszechnianie i edukacja w zakresie szeroko rozumianej kultury zwłaszcza muzycznej, ale nie tylko.
 Zaistniał po to by łączyć pokolenia, pobudzać do wspólnego działania. Zadaniem cyklu jest nie tylko oddziaływanie za pomocą muzyki, ale również wspólne działanie prospołeczne. Bo to „My” wspólnie, tworzymy dobrą atmosferę i tylko razem możemy spowodować poprawę jakości naszego życia. W ostatnich latach zrealizowaliśmy:
Anna Maria Jopek Trio, Mikromiusic, Grażyna Łobaszewska, Stanisław Sojka, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Mateusz Ziółko, Czesław Mozil, Grzegorz Turnau, Wojciech Karolak Trio, Renata Przemyk Trio, Kasia Kowalska Trio, Daria Zawiałow, Rezerwat, Martyna Jakubowicz, Michał Bajor.
W ramach cyklu w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” w Zawierciu będzie realizowany
koncert Starego Dobrego Małżeństwa ( 17 maja 2019 r),
oraz
Kabaret Młodych Panów (22 czerwca 2019).


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.