Wielkość Czcionki:

Kontrast:

KULTURNIAKI 2018 W ŁAZACH

Już po raz jedenasty w Łazach zostały wręczone „Kulturniaki” - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. W tym roku koncert galowy oraz wręczenie statuetek „Kulturniak 2018” odbyło się 25 listopada o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

"Wyróżnienia otrzymały instytucje oraz osoby wspomagające rozwój kultury i działania MOK w Łazach. To ponad 20 podmiotów. Wśród nagrodzonych były firmy i osoby fizyczne wspierające nasz ośrodek. To wielokrotni darczyńcy oraz podmioty czyniące to pierwszy raz. Chcemy w ten sposób podziękować i wręczyć nasze „Kulturniaki”. I chodzi tutaj o wszelką pomoc, nie tylko tą materialną" – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach. "Każde wsparcie jest szczególnie cenne dla nas, bo pozwala nam poszerzać naszą ofertę i co roku organizować zajęcia dla coraz większej grupy zainteresowanych" – dodaje Grzegorz Piłka.

Podczas tegorocznego koncertu galowego zebrani w łazowskim MOK wybrali się w „Muzyczną podróż do lat ’80-tych”.

  Agnieszka Seweryn


Galeria zdjęć:Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.