Wielkość Czcionki:

Kontrast:

"Śląskie w kapsule czasu"

"Śląskie w kapsule czasu" Śląski Urząd Wojewódzki ogłasza konkurs.
Celem konkursu jest wyłonienie pomysłu na artefakt, który mógłby zostać zamknięty w kapsule czasu umieszczonej w fasadzie gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców województwa śląskiego, szkół z naszego regionu oraz pracowników Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zgłaszane propozycje powinny być związane z ideą konkursu, czyli zachowaniem w czasie przedmiotów, które uczestnicy wskażą jako współcześnie najbardziej znaczące. Uroczyste wmurowanie zebranych artefaktów planowane jest na 3 maja 2019 roku. Na zgłoszenia – które przyjmujemy pod adresem: kapsula@katowice.uw.gov.pl – czekamy do 14 kwietnia 2019 roku. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz z podpisanymi załącznikami oraz zdjęcie artefaktu. Artefakt nie może przekraczać wymiarów: szerokość 23 cm/długość 55 cm/wysokość 19 cm. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy stanowią załącznik do niniejszej korespondencji.
Organizatorem konkursu jest Śląski Urząd Wojewódzki, a partnerem Kuratorium Oświaty w Katowicach. Partnerami medialnymi przedsięwzięcia są: Dziennik Zachodni, Polskie Radio Katowice i Radio Piekary.

Regulamin
Formularz
Zgoda
Oświadczenie
Więcej informacji: Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach


Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.