Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Michał Turlej najpopularniejszym dzielnicowym 2016 roku? - zagłosuj

Michał Turlej najpopularniejszym dzielnicowym 2016 roku? - zagłosuj St. asp. Michał Turlej, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Łazach znalazł się w gronie funkcjonariuszy, którzy ubiegają się o miano „Najpopularniejszego Dzielnicowego województwa śląskiego 2016”.

Konkurs zorganizowany został przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach oraz firmę Polska Press sp. z o.o. - wydawcę Dziennika Zachodniego.

Rozpoczął się konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego. Obecnie trwa prezentacja sylwetek policjantów, którzy biorą udział w plebiscycie. Wśród funkcjonariuszy kandydujących na najpopularniejszego dzielnicowego znalazł się st. asp. Michał Turlej - dzielnicowy rejonu 13 czyli lewej strony miasta Łazy – Osiedla Podlesie.
Policjant pracę zawodową rozpoczął w 1997 roku, a od 13 lat dba o bezpieczeństwo mieszkańców gminy pełniąc funkcję dzielnicowego w Komisariacie Policji w Łazach. Na co dzień stara się rozwiązywać problemy rejonu służbowego, który zamieszkuje ok. 6 tysięcy osób. W swojej pracy próbuje dotrzeć do ludzi będących w potrzebie i im pomóc. W tym celu współpracuje z radnymi miejskimi, pracownikami UM i OPS w Łazach. Jest członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do Zadań Związanych z Przeciwdziałaniem Przemocy w Rodzinie.

Aby docenić pracę łazowskiego dzielnicowego wystarczy oddać głos w plebiscycie. Można głosować na 3 sposoby: najwyższą punktację mają wysyłane SMS-y, każdy to 10 punktów. Kolejnym sposobem głosowania są kliki dla zalogowanych na stronie www.dziennikzachodni.pl (1 punkt) oraz na portalu społecznościowym Facebook (3 punkty). Głosowanie potrwa do 31 sierpnia do godz. 11:59. Ogłoszenie wyników 2 września, uroczyste rozdanie nagród.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.