Wielkość Czcionki:

Kontrast:

MIESZKANIE PLUS

 Burmistrz Łaz informuje, że w związku z Narodowym Programem Mieszkaniowym przeprowadza ankietę w sprawie ewentualnego uczestnictwa w programie „MIESZKANIE PLUS”.


MIESZKANIE PLUS – przyjdź i wypełnij ankietę


Wszystkie zainteresowane osoby mogą do dnia 31.08.2019r. wypełnić ankietę, która dostępna jest w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Traugutta 15, w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska przy ul. Pocztowej 14 pokój 22A oraz na stronie internetowej bip.lazy.pl lub www.lazy.pl i dostarczyć do tut. Urzędu.

 

Niniejsza ankieta pomoże określić skalę zainteresowania rządowym programem wśród mieszkańców Gminy Łazy.

Ankieta ma charakter tylko i wyłącznie sondażowy i nie stanowi dokumentu prawnie wiążącego.

 

„MIESZKANIE PLUS” jest zbiorem działań rządu zmierzających do zwiększenia inwestycji
w dostępne cenowo mieszkania. To program powszechny i adresowany do wszystkich grup społecznych.

 

„MIESZKANIE PLUS” wspiera ludzi, dla których uzyskanie własnego mieszkania było z  różnych powodów niemożliwe. Ważnym celem jest też mobilność i elastyczność na rynku pracy dzięki dostępności mieszkań na wynajem. W sposób szczególny „Mieszkanie Plus” ma za zadanie poprawić sytuację młodych rodzin, dla których uzyskanie mieszkania o odpowiednim standardzie będzie stanowiło podstawę do podjęcia decyzji o posiadaniu większej liczby dzieci.

Program proponuje mieszkania na wynajem lub na wynajem z opcją dojścia do własności.

 

Przewidywany koszt czynszu za wynajem lokalu mieszkalnego „Mieszkanie Plus” 15,00zł./m² – 35,00zł./m² w opcji bez dojścia do własności. W opcji z dojściem do własności jest to dodatkowo o 5,00zł./m² więcej. Do kosztów wynajmu „Mieszkania Plus” należy doliczyć koszty eksploatacji i remontów oraz media.

Jednocześnie informujemy, że w/w dane są szacunkowe i mogą ulec zmianie.


ANKIETAAutor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.