Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Mikołaj spotkał się z dziećmi w MOK w Łazach

Przełom listopada i grudnia to okres oczekiwania. Szczególnie najmłodsi z niecierpliwością spoglądali w kalendarz wierząc, że szybko spełnią się ich marzenia. I nie pomylili się.

W tym roku tradycji stało się zadość i 6 grudnia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach zawitał wyjątkowy gość z workiem wypełnionym po brzegi prezentami. Spotkanie ze Św. Mikołajem poprzedził spektakl dla dzieci pt. „Zimowa opowieść”, który zaprezentowali aktorzy ze Studia Teatralnego KRAK-ART. Niezwykle ciekawe i zabawne przedstawienie zabrało najmłodszych w niezapomnianą podróż do świata baśni i bajek.
Po spektaklu dzieci z wielką radością powitały Św. Mikołaja, który odwiedził najmłodszych z workiem wypełnionym prezentami. Dzieci z zapartym tchem odbierały swoje upominki i rozemocjonowane rozpakowywały prezenty. Wszystkie zgodnie stwierdziły, że spełniły się prośby zawarte w listach do Św. Mikołaja.Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.