Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Mikołajki w Gminie Łazy

Mikołajki w Gminie Łazy Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia czyli dzień pełen niespodzianek, w którym marzenia się spełniają. Gdy u progu Gminy Łazy czeka Św. Mikołaj w Łazach rozpoczyna się czas niespodzianek.

W sobotę 4 grudnia Wydział Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzedu Miejskiego w Łazach organizuje pieszą grę terenową pn. "Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja". Start wydarzenia przy budynku KTS ul. Spółdzielcza 2 dokładnie o godz. 11:00.

W niedzielę 5 grudnia ciąg dalszy mikołajkowych niespodzianek. O godz. 10:00 z placu przy fontannie wyruszy Mikołajkowy Marsz Nordic Walking, którego inicjatorką jest instruktor nordic walking Justyna Kośmida. Osiemnastokilometrowa trasa rajdu będzie przebiegać przez ciekawe miejsca Gminy Łazy, o których opowie przewodnik jurajski Michał Utracki.

Z kolei od godz. 15:30 na Osiedlu Podlesie na skwerku przy ulicy Częstochowskiej w Łazach radna Edyta Wójcik zaprasza na wspólną rodzinną akcję pn. "Ubieramy naszą choinkę". To już kolejna edycja mikołajkowego przedsięwzięcia, które w tym roku połączane jest z akcją pomocy dla 5-letniej Kornelii z Łaz.

W dniu 6 grudnia Miejski Ośrodek Kultury w Łazach zaprasza na spotkanie ze Św. Mikołajem, które poprzedzi spektakl teatralny dla najmłodszych.


Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.