Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Mikołajkowa gra terenowa w Łazach

Wiele niespodzianek, ciekawych konkurencji oraz mnóstwo radości towarzyszyło dzisiejszej pieszej grze terenowej, która odbyła się w Łazach pod hasłem „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja. Udział w zabawie wzięło 9 rodzinnych drużyn.

Rozpoczęcie i zakończenie gry odbyło się w budynku KTS w Łazach, a trasa gry wiodła ulicami miasta i liczyła ok. 3 km.
Świąteczne zapachy, pakowanie prezentów, wykonanie ozdób choinkowych oraz wiele innych konkurencji złożyło się na mikołajkową inicjatywę, którą była piesza gra terenowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych pn. „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. Zabawa odbyła się w sobotę 4 grudnia o godz. 11:00 w Łazach, a jej organizatorem był Wydział Rozwoju i Komunikacji Urzędu Miejskiego w Łazach. Koordynatorkami mikołajkowej rodzinnej zabawy były: Anna Mąka i Magdalena Kizlich, a konkurencje na stanowiskach realizowali harcerze z Gminy Łazy.

Drużyny po odebraniu pakietów startowych rozpoczęły zabawę od konkurencji wymagającej spostrzegawczości oraz sprytu, aby chwilę później przejść do bardziej kreatywnych zadań. Wśród zadań znalazło się m.in. pakowanie prezentu, wykonanie łańcucha choinkowego oraz rozpoznawanie bożonarodzeniowych zapachów. Trasa gry wiodła ulicami Łaz, a jej zakończenie miało miejsce w budynku KTS, gdzie na wszystkich czekał Św. Mikołaj.

Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.