Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Mistrzowie spotkali się z burmistrzem Maciejem Kaczyńskim

We wtorek w Urzędzie Miejskim w Łazach odbyło się spotkanie burmistrza Łaz Macieja Kaczyńskiego ze stypendystami Gminy Łazy, medalistami Mistrzostw Europy w Kickboxingu Kadetów i Juniorów w Czarnogórze.

Michelle Maier, Daria Ściślicka i Szymon Piłka wraz z trenerką Agnieszką Horbatiuk podzielili się wrażeniami z mistrzostw i podziękowali za wsparcie. Stypendyści Gminy Łazy, zawodnicy Jurajskiej Akademii Sportu zdobyli trzy medale podczas Mistrzostw Europy w Kickboxingu Kadetów i Juniorów, które odbyły się w Czarnogórze w dniach 5-14.11.2021r. Michelle Maier wywalczyła Tytuł Mistrzyni Europy światowej federacji WAKO Kickboxing, a Szymon Piłka zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy kadetów starszych w formule Light Contact.

„ Jestem pełen uznania dla waszych osiągnięć sportowych oraz ciężkiej pracy jaką włożyliście na drodze do sukcesu. Każdy kolejny medal to efekt ciężkiej pracy, determinacji oraz nieustannego dążenia do zamierzonych celów. Cieszę się, że wasza pasja połączona z talentem przełożyła się na tak wspaniałe osiągnięcia. To z pewnością wielkie przeżycie znaleźć się w gronie najlepszych zawodników na międzynarodowych mistrzostwach, stanąć na najwyższym podium i usłyszeć hymn Polski z dumą prezentując medal na piersi. Wasza ciężka praca przełożyła się na mistrzowskie tytuły i to nas wszystkich bardzo cieszy. To wspaniała promocja Gminy Łazy w sportowej przestrzeni międzynarodowej. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy mocno kciuki za wasz rozwój osobisty” – podkreślił burmistrz Łaz Maciej Kaczyński.

 „Możliwość pojechania na zawody takiej rangi jest dużym sukcesem. Przygotować się, wystąpić, zdobyć medal to ogromne osiągnięcie. Zdobycie tytułu w kategorii wyłonionej na Igrzyska to szansa dla Michelle, naszego klubu, miasta i powiatu, to szansa aby napisać nową sportową historię. Dla mnie to kolejna motywacja do jeszcze większej pracy nad całością przygotowań do roku 2023, w których właśnie light contact 60 kg będzie formułą Igrzysk Europejskich w Krakowie. W naszych szeregach jest mnóstwo zdolnej młodzieży, która teraz po tak wielkim sukcesie naszej reprezentacji nabierze większej motywacji do przygotowań” – mówi Agnieszka Horbatiuk. „Bardzo dziękujemy za wsparcie Gminy Łazy, na które zawsze możemy liczyć. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom i ludziom o wielkim sercu, którzy w dużej mierze przyczynili się do tego, aby udział zawodników Jurajskiej Akademii Sportu doszedł do skutku i mogli oni spróbować swoich sił na arenie międzynarodowej, stoczyć boje z najlepszymi w Europie i na świecie. Nasi zawodnicy kolejny raz udowodnili, że są w świetnej formie i nic ich nie zatrzyma w spełnieniu swoich sprintowych marzeń” – dodaje Agnieszka Horbatiuk.

Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.