Wielkość Czcionki:

Kontrast:

MOK ŁAZY NAGRYWA NOWĄ PŁYTĘ

MOK ŁAZY NAGRYWA NOWĄ PŁYTĘ Mimo trwającej pandemii, obostrzeń sanitarnych oraz oczywiście wakacji, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach pracuje nad nową płytą. Jesteśmy już po nagraniu części instrumentalnej do nowego krążka – zdradza Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.

         Płyta przygotowywana jest przez Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka” oraz Kapelę Znad Czarnej Przemszy, czyli zespoły działających przy łazowskim ośrodku.

         Za nami pierwszy, duży etap produkcji, czyli nagrania instrumentalne Kapeli Znad Czarnej Przemszy. Obecnie rejestrujemy partie wokalne przygotowywane przez dzieci oraz młodzież z Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka”. Na płycie znajdzie się 14 utwór w charakterze nawiązującym do profilu muzycznego dwóch zespołów. Więcej szczegółów nie chcę zdradzać, prace trwają. Za 3 miesiące podamy więcej szczegółów – dodał Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.

         Płyta wydawana jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Twórczych „Kulturniak” w Łazach, które otrzymało od Urzędu Miasta w Łazach wsparcie na wydanie wspomnianej płyty.  

         Więcej aktualnych informacji o działalności łazowskiego ośrodka na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury http://www.moklazy.pl/Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.