Wielkość Czcionki:

Kontrast:

MOKŁazy online

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach ponownie zdecydował się prowadzić swoją działalność online.
Podczas poprzedniego lockdownu łazowski ośrodek działał w taki właśnie sposób, teraz wracamy do tego rozwiązania. Tym bardziej, że spotkało się ono ze sporym zainteresowaniem – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy. Oczywiście bardzo ubolewamy nad tym, co się obecnie dzieje i zamknięciem ośrodków kultury. Mamy nadzieję, że zajęcia zdalne potrwają jak najkrócej i wrócimy do pracy stacjonarnej. Chcemy by nasza działalność edukacyjna była na jak najwyższym poziomie, mimo lockdownu – dodaje Piłka.

         Zainteresowani ofertą MOK Łazy mogą w tej chwili uczestniczyć w zajęciach online nauki gry na instrumentach, śpiewu, języka angielskiego, plastycznych, Zawieszone są aż do odwołania rytmika, zajęcia teatralne, spotkania Chóru „Semafor”, taniec nowoczesny, zajęcia: Zespołu Tańca Ludowego „Niezapominajka”, Zespołów wokalnych „ŚpiewoNutki” i „Śpiewoludki”.

         Zarazem kierownictwo Miejskiego Ośrodka Kultury przypomina o obwiązujących w ośrodku zasadach: noszenia osłony nosa i ust (maseczka/przyłbica), dezynfekcji dłoni, dystansie społecznym i ograniczeniu czasu przebywania w siedzibie MOK Łazy.

         Więcej aktualnych informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach http://www.moklazy.pl/Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.