Wielkość Czcionki:

Kontrast:

NAJDŁUŻSZY DZIEŃ DZIECKA W POLSCE?

Czy to najdłużej trwający Dzień Dziecka w Polsce? Całkiem możliweJ. Park Wodny „Jura” w Łazach razem ze Szkołą Podstawową nr 1 w Łazach zapraszają na Festyn Rodziny połączony z Dniem Dziecka na basenie (09.06.2018).

 Od 10.00-22.00 dzieci w wieku do 15 lat będą mogły wejść na basen za darmo.

         Od 10.00-20.00 wszyscy chętni będą mogli sprawdzić się na wodnym torze przeszkód „Wibit”. Od 14.00-17.00 w parku Wodnym „Jura” w Łazach potrwa „Wodne szaleństwo”, czyli animacje z instruktorami w wodzie, gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami.

         Od godziny 13.00 na terenie wokół pobliskiej szkoły – popularnej „jedynki” – zaplanowano występy uczniów z SP nr 1 w Łazach, pokazy sprzętu straży pożarnej oraz happening „W wiosce indiańskiej”. Tego dnia naukę zakończą także słuchacze Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach wykładem i pokazem pod tytułem „Jak rozmawiać trzeba z psem? Już wiem”. Około 16.00 rozpoczną się występy artystów z MOK w Łazach.  

         Na mniejszych i trochę większych czekają oczywiście zamki dmuchane, kiermasze, grill, kawiarenka, malowanie buziek oraz konkursy z nagrodami.

         Organizatorami Rodzinnego Festynu w Łazach są Park Wodny „Jura” w Łazach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach, Urząd Miejski w Łazach, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Echa Łaz  Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.