Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Najlepsi z Najlepszych 2018

20 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła się gala Gminy Łazy pod hasłem „Najlepsi z Najlepszych w roku szkolnym 2017/2018”.

Uroczystość podsumowała tegoroczne osiągnięcia uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w dziedzinach nauki, sportu, kultury i sztuki. Podziękowania złożono także na ręce dyrektorów, nauczycieli, trenerów, instruktorów oraz opiekunów.

Na liście uczniów nominowanych do wyróżnienia znaleźli się laureaci ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych, pasjonaci piłki nożnej i pływania, soliści, instrumentaliści, miłośnicy rękodzieła i zwycięzcy konkursów plastycznych. Gala została dedykowana zdolnej młodzieży, która dzięki swojej ciężkiej pracy, zaangażowaniu i rozwijaniu swoich pasji osiągnęła sukcesy. To trzecia edycja gali, podczas której uhonorowani zostali Najlepsi z Najlepszych.

Uroczystą galę uświetnił koncert Orkiestry Małej Akademii Gitary prowadzonej przez Sebastiana Rucińskiego i Tomasza Wójcika. W skład orkiestry wchodzą młodzi muzycy w wieku od 9 do 18 lat, których pasją jest gra na instrumentach. Uczniowie Małej Akademii Gitary wykonują utwory Joe Satrianiego i w tym roku obchodzą 10-lecie działalności.

Wyróżnienia podczas uroczystej gali otrzymali dyplomy i statuetki z rąk burmistrza Łaz Macieja Kaczyńskiego oraz przewodniczącej Rady Miejskiej Anny Staniaszek. Galę poprowadził Karol Hadrych.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.