Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Naprawili urządzenia na placu zabaw w Kuźnicy Masłońskiej

Naprawili urządzenia na placu zabaw w Kuźnicy Masłońskiej W ostatnich dniach plac zabaw w Kuźnicy Masłońskiej został posprzątany przez mieszkańców. Dokonali oni również drobnych napraw urządzeń, które tego wymagały. Dzieci znów mogą bezpiecznie korzystać z huśtawek, zjeżdżalni i bujaków.

Plac zabaw w Kuźnicy Masłońskiej to jedyne miejsce w sołectwie, w którym najmłodsi mogą spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Miejsce zabaw dla dzieci powstało kilka lat temu i ten czas użytkowania sprawił, że niektóre elementy wymagały drobnych napraw i renowacji. Mieszkańcy sołectwa: Alicja i Zbigniew Kurzyńscy, Jolanta Roch, Bożena i Zbigniew Radosz, Jadwiga Masłoń, Anna Połeć z rodziną i Wiesława Zimna na czele z sołtysem Mirosławem Masłoniem dokonali naprawy urządzeń i ogrodzenia oraz wymienili uszkodzone fragmenty. Nic już nie zagraża bezpieczeństwu dzieci, które mogą znów do woli korzystać z ulubionego wyposażenia.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.