Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach w ramach obchodów 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości. 11 listopada w Łazach odbędą się uroczystości mające na celu rozbudzanie szacunku i poczucia dumy wobec dorobku minionych pokoleń i wzmacnianie więzi historycznych, kulturowych i narodowych.

O godz. 11.30, w kościele pw. Michała Archanioła w Łazach, zostanie odprawiona uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny. Centralne uroczystości rozpoczną się o godz.12.45 na placu dworcowym. Tradycyjnie przedstawiciele samorządu i organizacji społecznych złożą symboliczne wiązanki kwiatów, odbędzie się okolicznościowy program artystyczny oraz bieg niepodległości.

Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.