Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Narutowicza i Chopina w jednym kierunku

Od 30 grudnia 2017 roku na ulicach Narutowicza i Chopina w Łazach nastąpiła zmiana organizacji ruchu, która została wprowadzona w celu poprawy bezpieczeństwa w centrum Łaz.
 Obecnie na całej ulicy Narutowicza obowiązuje nakaz jazdy w jednym kierunku, natomiast ulica Chopina jest częściowo jednokierunkowa.

Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczny dostęp mieszkańców do oferty handlowo-usługowej proponowanej przez lokalnych przedsiębiorców w centrum miasta to główne powody zmiany organizacji ruchu drogowego w Łazach. Zmiany dotyczą ulic Narutowicza i Chopina. Od końca grudnia na całej długości ulicy Narutowicza obowiązuje jednokierunkowy nakaz jazdy. Zmianie uległa także organizacja ruchu drogowego na ulicy Chopina, gdzie na niektórych odcinkach wprowadzono ruch jednokierunkowy. Zmianę organizacji ruchu sygnalizuje pionowe i poziome oznakowanie drogowe.


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.