Wielkość Czcionki:

Kontrast:

NASZ TALENT 2020 ? WYJĄTKOWA PŁYTA W CZASACH PANDEMII

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach zakończył prace nad wyjątkową płytą, która podsumowuje drugą edycję łazowskiego konkursu wokalnego „Nasz Talent”.

         Tegoroczna edycja konkursu ze względu na pandemię była inna. Przesłuchania przerwała epidemia, teraz dokończyliśmy ten projekt. W precastingu konkursu udało nam się wyłonić 25 wokalistów w różnych grupach wiekowych, od przedszkolaka po studenta – podkreślił Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Jednak pandemia uniemożliwiła nam organizację koncertu finałowego, tak jak w zeszłym roku. Wspólnie z Małą Akademią Gitary, która jest współorganizatorem przeglądu, postanowiliśmy w takiej sytuacji wydać płytę z występami finalistów. Nagrania zrealizowaliśmy w naszej siedzibie. Płyta „Nasz Talent – Łazy 2020” jest z pewnością warta wielokrotnego odsłuchania. To 25 utworów polsko i anglojęzycznych. Wśród nich są piosenki dziecięce, utwory z bajek oraz nie zabrakło także znanych przebojów. Płytę będzie można zdobyć podczas imprez kulturalnych organizowanych przez nasz ośrodek, CD otrzymają oczywiście także sami wykonawcy. Na naszym profilu FB zaprezentujemy także 25 teledysków z występami uczestników konkursu „Nasz Talent – Łazy 2020” – dodaje Grzegorz Piłka.  

         Ubiegłoroczny festiwal „Nasz Talent” zakończył się Wielkim Finałem 31 marca 2019 roku, podczas którego wystąpiło 23 młodych artystów. W jury festiwalu zasiadała m.in. Grażyna Brodzińska – znana i ceniona śpiewaczka operetkowa, musicalowa oraz operowa. Festiwal „Nasz Talent” ma zasięg gminny i ma być szansą dla młodych, utalentowanych śpiewaków z terenu Gminy Łazy.

         Organizatorami Festiwalu „Nasz Talent” są: Urząd Miejski w Łazach, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz Mała Akademia Gitary w Myszkowie. 

 Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.