Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Nasz Talent Łazy 2019

Nasz Talent Łazy 2019 Przed nami Finał Festiwalu NASZ TALENT - Łazy 2019. To będzie niesamowity koncert z udziałem 23 wokalistów z Gminy Łazy, którym będzie towarzyszyć profesjonalna orkiestra składająca się z zawodowych muzyków.
 W precastingach wzięła udział ogromna liczba uczestników, z których wybrano 23 najlepszych wykonawców, którzy spotkają się 31 marca w Wielkim Finale NASZ TALENT - Łazy 2019. W ostatnią niedzielę marca, o godzinie 17.00 rozpocznie się Finał, podczas którego Jury składające się z profesjonalnych wokalistów, muzyków i producentów muzycznych wyłoni najlepszy muzyczny talent z Łaz. Koncert będzie można oglądać dzięki transmisji on-line. Bezpłatne zaproszenia od obioru w MOK w Łazach. Ilość miejsc ograniczona.

Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.