Wielkość Czcionki:

Kontrast:

NIE WSZYSCY WIELCY JUŻ PRZESTALI GRAĆ

Nie wszyscy wielcy już przestali grać – pod takim hasłem w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach wspominani byli muzycy z Zawiercia i okolic, którzy już odeszli, a mieli wpływ na rozwój kultury w tym regionie. Koncert odbył się w niedzielę 17 listopada o godz. 17:00.

Pomysłodawcą spektaklu muzycznego był Oskar Witas.

Okres po 1 listopada to tradycyjnie czas wspominania osób zmarłych, nie inaczej było z widowiskiem w Łazach, którego organizatorem była Grupa Sympatyków Starej Gwardii Muzycznej.

„Spektakl poświęcony ludziom niezwykle utalentowanym, dzięki którym młode pokolenie kontynuuje rozwój kultury w powiecie zawierciańskim, był pełen dobrej muzyki. Wystąpili muzycy z naszego regionu, nie zabrakło pokazu multimedialnego przypominającego zmarłych artystów” – podkreśla Karol Hadrych, kierownik działu administracyjno–kulturalnego MOK Łazy.

Tego dnia można było posłuchać dużo dobrej muzyki rozrywkowej, w ten sposób uhonorowani zostali Ci, którzy odeszli.


Galeria zdjęć:


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.