Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Nowa deklaracja dla mieszkańców zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii

W związku z rozpoczęciem spotkań informacyjnych dla mieszkańców Gminy Łazy zainteresowanych montażem odnawialnych źródeł energii, tj. kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych i napowietrznych pomp ciepła, zamieszczamy prezentację ze spotkań.

Ponadto w związku z ukazaniem się regulaminu konkursu opracowano nową deklarację uczestnictwa projektu zawierającą zapisy wymagane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszystkie osoby, które dotychczas złożyły już ankiety i wstępne deklaracje mieszkańców proszone są o wypełnienie nowych deklaracji podpisanych przez właścicieli/wszystkich współwłaścicieli nieruchomości. Jeżeli Państwo po spotkaniach chcą zmienić źródło energii w stosunku do pierwotnie złożonej ankiety to istnieje taka możliwość. Wszyscy zainteresowani, którzy dotychczas nie złożyli jeszcze ankiet uczestnictwa proszeni są o wypełnienie nowych deklaracji zamieszczonych poniżej i złożenie ich w budynku Urzędu Miejskiego w Łazach do dnia 23 listopada br.

Prezentujemy również umowę dla mieszkańców na przeprowadzenie inspekcji technicznych na Państwa budynkach poprzez dobranie instalacji o wielkości dostosowanej do Państwa potrzeb. Wynikiem prac będzie przekazana Państwu uproszczona dokumentacja, z której wynikać będzie najbardziej efektywne źródło odnawialne dostosowane wielkością do Państwa potrzeb, wskazane miejsce jego posadowienia oraz szczegóły techniczne związane
z montażem. Koszty inspekcji znajdują się w prezentacji. Umowy na przeprowadzanie inspekcji będą podpisywane w Urzędzie Miejskim w Łazach.

Ponadto zapraszamy Państwa na kolejne spotkania, podczas których eksperci przedstawią szczegółowe informacje związane z montażem kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych, szacunkowe koszty instalacji oraz warunki i wymogi związane z montażem instalacji. Na spotkania zapraszamy mieszkańców, którzy już złożyli wstępne deklaracje uczestnictwa oraz wszystkie osoby zainteresowane montażem odnawialnych źródeł energii.

Terminy i miejsca spotkań:

14.11.2017 r., godz. 16.30 – budynek Szkoły Podstawowej w Wysokiej

14.11.2017 r., godz. 18.30 – budynek Szkoły Podstawowej w Chruszczobrodzie

16.11.2017r., godz. 16.30 – budynek Szkoły Podstawowej w Grabowej

16.11.2017 r., godz. 18.30 – budynek Szkoły Podstawowej w Niegowonicach

19.11.2017 r., godz. 15.00- budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w ŁazachDEKLARACJA
UMOWA
Prezentacja (prezentacja w pdf)Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.