Wielkość Czcionki:

Kontrast:

NOWE NAWIERZCHNIE DRÓG W ŁAZACH

NOWE NAWIERZCHNIE DRÓG W ŁAZACH Spółka Promax sp. z o.o. jest w trakcie realizacji jednej z największych inwestycji w historii Gminy Łazy. Za nami budowa oczyszczalni ścieków i realizacja I etapu kanalizacji.

 Obecnie trwa budowa II etapu sieci kanalizacyjnej na terenie miasta Łazy. Na realizację zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście Łazy – etap II” Promax sp. z o.o. pozyskała 85% dofinansowania kosztów netto inwestycji ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość netto zadania to 25 131 037,72zł, w tym kwota dofinansowania ze środków unijnych stanowi kwotę 21 361 381,99 zł.

Ta ekologiczna inwestycja była długo oczekiwana przez naszych mieszkańców. Dlatego dokładamy starań, aby zminimalizować uciążliwości związane z pracami budowlanymi
i przyłączeniowymi. Właśnie trwają prace odtworzeniowe nawierzchni asfaltowych, które rozpoczęły się z końcówką czerwca, a zakończone zostaną w październiku br. Nawierzchnie będą odtwarzana na całej szerokości drogi, a zadanie ma na celu poprawę jakości i komfortu użytkowania dróg przez mieszkańców naszej gminy. Zatem prosimy Państwa o cierpliwość
i wyrozumiałośćAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.