Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Obchody święta Konstytucji 3 Maja w Łazach

Obchody święta Konstytucji 3 Maja w Łazach 3 maja o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łazach odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, która rozpoczęła uroczystości z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

  W obchodach udział wzięli przedstawiciele władz miasta i gminy Łazy, związków kombatanckich, służb mundurowych, poczty sztandarowe, a także przedstawiciele oświaty i kultury.

Po zakończeniu mszy świętej zaprezentowany został program artystyczny przygotowany przez MOK w Łazach. W okolicznościowym programie wystąpiła młodzieżowa grupa teatralna "WIDZIMISIE" w składzie: Kinga Miłoch, Martyna Mroczek, Natalia Kowalska, Mateusz Duda, Konrad Kowal, Bartosz Cegła, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego SP nr 3 Mateusz Włoch W koncercie wzięli też udział soliści: Patrycja Gotfryd, która zaśpiewała utwór Seweryna Krajewskiego pt. „Wolni” oraz Chłopców Placu Broni „Kocham Wolność” i Bartosz Cegła w pieśni Janusza Szczepkowskiego pt. „Niepodległa, niepokorna”. Montaż słowno - muzyczny pt. „Komu potrzebna jest historia?” z wykorzystaniem fragmentów poezji Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima i Seweryna Górczaka przygotowała Dorota Zieleniec.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.