Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Od jutra obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu się

Od jutra obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu się

Rząd wprowadził kolejne obostrzenia związane z walką z pandemią.


Od 25 marca do 11 kwietnia w całym kraju obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu się i wychodzenia z domu bez uzasadnienia. Z domu będzie można wychodzić tylko w określonych przypadkach, które mają na celu zaspokajanie niezbędnych potrzeb: do pracy, do sklepu, do apteki, do lekarza. Ograniczona zostaje także liczba osób uczestniczących w obrzędach liturgicznych do 5 osób. Poza domem można przemieszczać się tylko w dwie osoby, nie dotyczy to rodzin z dziećmi. Rozporządzenie zakazuje wychodzenia z domu bez wyraźnej życiowej potrzeby.


nowe zasady ochrony.jpg


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.