Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Odnawialne źródła energii- przyjmujemy wnioski na listę rezerwową

Informujemy, że osoby zainteresowane przystąpieniem do realziacji projektu montażu instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych pomp ciepła i instalacji kotłów na pellet mają mozliwość  zapisanai się na listę rezerwową.

Jednocześnie informujey, ze zapis na listę rezerwową nie ejst jednoznaczny z zakwalifikowaniem się do udziału w projekcie. W przypadku rezygnacji osób z listy podstawowej będzie istnaiła możliwość zakwalifikowania osoby z listy rezerwowej na takie źródło energii odnawialnej z jakiego rezygnuje osoba z listy podstawowej. Wówczas dopiero zostanie przeprowadzona inspekcja techniczna i pracowany raport określający rodzaj i moc odnawialnego źródła energii.
Wnioski oraz projekt umowy można pobrać poniżej.
Wyepłniony i podpisany przez właścicieli wniosek nalezy złożyć w Urzędzie Miejskim w Łazach w Biurze Obsługi INteresanta lub w pok. 301 (III pietro)DEKLARACJA
UMOWA


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.