Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Odnawialne źródła energii- ważna informacja

W związku z ukazaniem się regulaminu konkursu dotyczącego montażu odnawialnych źródeł energii, tj. kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i kotłów na pelletw listopadzie 2017 r. opracowano nową deklarację uczestnictwa w projekcie zawierającą zapisy wymagane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

W miesiącu listopadzie 2017 roku na stronie internetowej gminy (link:http://nowe.lazy.pl/nowa-deklaracja-dla-mieszka-c-w-zainteresowanych-odnawialnymi-r-d-ami-energii), podczas spotkań z mieszkańcami oraz serwisem sms informowaliśmy mieszkańców, którzy złożyli wstępną ankietę i deklarację uczestnictwa w lipcu 2017 roku, że zmianie uległ wzór deklaracji, który należy ponownie złożyć na nowym formularzu w terminie do 23 listopada, a następnie podpisać umowę na przeprowadzenie inspekcji w terminie do 29 listopada. Do chwili obecnej nie wpłynęły od części mieszkańców nowe deklaracje w związku z powyższym w przypadku dalszego zainteresowania udziałem w projekcie istnieje konieczność złożenia nowych deklaracji i podpisania umów na przeprowadzenie inspekcji przez właściciela/każdego współwłaściciela nieruchomości w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08.01.2018 r. do godz. 17.30 w budynku Urzędu Miejskiego w Łazach, pok. 301. W przypadku braku złożenia deklaracji w wymaganym terminie uznajemy iż zrezygnowali Państwo z możliwości ubiegania się o pozyskanie dofinansowania.


DEKLARACJA
UMOWA

 Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.