Wielkość Czcionki:

Kontrast:

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII - WAŻNA INFORMACJA!

Urząd Miejski w Łazach informuje, że zakończył się etap przeprowadzenia analiz możliwości montażu instalacji odnawialnych źródeł energii u Mieszkańców, którzy złożyli Ankiety / Deklaracje wstępne uczestnictwa w Projekcie. 

Zapraszamy Państwa po odbiór raportów z wykonania inspekcji. Z mieszkańcami, którzy zostali zakwalifikowani na podstawie złożenia ankiet/deklaracji wstępnych uczestnictwa w projekcie oraz którzy uzyskali pozytywny wynik wykonanej analizy możliwości technicznej montażu wybranej instalacji OZE (kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły na pellet) będą podpisywane umowy użyczenia części nieruchomości, na której montowana ma być instalacja..

Umowy z ostatecznymi odbiorcami będą podpisywane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.03.2018 r. w następujących godzinach:

26.03.2018 – 29.03.2018 r., tj. poniedziałek-czwartek w godzinach 7.30 – 18.00

30.03.2018, tj. piątek w godzinach 7.30 – 13.30

W celu dokonania wszelkich formalności konieczne jest posiadanie dowodu osobistego oraz podpisanie umowy przez właściciela nieruchomości.  Jeżeli nieruchomość, na której położony jest budynek mieszkalny stanowi przedmiot współwłasności, umowę stosuje się do wszystkich współwłaścicieli. W takim przypadku wszyscy współwłaściciele muszą być łącznie stroną umowy z Gminą.

W przypadku braku podpisania umowy w wymaganym terminie uznajemy iż zrezygnowali Państwo z możliwości ubiegania się o pozyskanie dofinansowania.

Podpisywanie umów odbędzie się w Sali nr 8, parter. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Łazach, tel. 32 67 29 422 wew. 112, 118, 147, e-mail: wzp@lazy.pl.

Do dnia 29 maja br. planuje się złożenie wniosku w imieniu mieszkańców do Urzędu Marszałkowskiego celem pozyskania dofinansowania.

Poniżej zamieszczamy projekt umowy użyczenia, który będzie podpisywany w Urzędzie Miejskim.


projekt umowy użyczenia


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.