Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Ogłoszenie- azbest

       Burmistrz Łaz informuje mieszkańców Gminy Łazy, że zamierza pozyskać dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Katowicach


dla osób fizycznych na zdjęcie, transport, unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z pokryć dachowych i elewacji z budynków położonych na terenie Gminy Łazy oraz na zbieranie, transport  i utylizację wyrobów azbestowych zdemontowanych i zalegających na posesjach.

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby fizyczne, które są właścicielami budynków mieszkalnych lub gospodarczych pokrytych materiałem zawierającym azbest, położonych w całości na terenie Gminy Łazy.
O dofinansowanie nie mogą ubiegać się osoby, których budynek jest wykorzystywany wyłącznie w celu prowadzenia działalności gospodarczej.

Program będzie realizowany w terminie od 13 maja 2020 r do 18 września 2020 r.

 

Termin naboru wniosków od 03.02.2020 r do 28.02.2020 r.

 

Wniosek jest dostępny na stronie internetowej www.bip.lazy.pl  w Aktualnościach

lub w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Traugutta 15 w Łazach (parter)

lub w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska przy ul. Pocztowej 14 w Łazach, pok. nr 21.

Ważne:

do wniosków należy dołączyć:

KOLOROWE zdjęcia: całego budynku, z którego będzie demontowany azbest z widocznym pokryciem azbestowym lub zdjęcia zdemontowanego azbestu zalegającego na posesji.

Należy dostarczyć 2 zdjęcia po 2 szt., czyli razem 4 zdjęcia.

®                      Zdjęcia mogą być wydrukowane na kolorowej drukarce.

®                      Zdjęcia należy opisać według wzoru:

imię i nazwisko wnioskodawcy, adres, nr geodezyjny działki.

 

Osoby zainteresowane ww. dofinansowaniem proszone są o kontakt z pracownikami Wydziału Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska w Łazach                   przy ul. Pocztowej 14, pok. nr 21, tel. 32/ 67 29 422,  wew.138.

 

wniosek


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.