Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Ograniczenia w pracy Urzędu Miejskiego w Łazach

Zmiany w ogarnziacji pracy.

Szanowni Państwo,

mając na względzie troskę o zdrowie mieszkańców jak również pracowników oraz to, że pracownicy Urzędu pracują w zmniejszonej obsadzie (opieka nad dzieckiem, praca zdalna), Urząd Miejski w Łazach wprowadza dodatkowe zmiany organizacji pracy. Zmiany te obowiązują do odwołania.

Urząd będzie wykonywał swoje zadania w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę mieszkańców. Wszelkie dokumenty i wnioski należy składać drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty lub w Biurze Obsługi Interesanta znajdującym się w wejściu od strony parkingu. Ograniczenie nie dotyczy Urzędu Stanu Cywilnego
w zakresie bieżącej rejestracji zgonów oraz sporządzania aktów zgonów oraz wydawania dowodów osobistych. W przypadkach losowych i niecierpiących zwłoki sprawy mogą być załatwiane tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym lub droga elektroniczną.

Proszę o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji

 

                                                                                                                                              Z poważaniem  

   Burmistrz Łaz

Maciej KaczyńskiAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.