Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Orlik na stadionie i basen w Łazach zaprasza dzieci

Orlik na stadionie i basen w Łazach zaprasza dzieci Orlik na Stadionie Miejskim w Łazach ul. Wiejska 1 w okresie wakacji będzie czynny w godzinach 10:00 – 20:00. Od godz. 10:00 do 15:00.

Zapraszamy indywidualnych użytkowników, którzy dostosowując swój pobyt do zaleceń GIS i przestrzegając zasad bezpieczeństwa sanitarnego mogą uprawiać sport oraz rozwijać różnego rodzaju aktywności. Czas od godz. 15:00 w grafiku zarezerwowany jest w pierwszej kolejności dla grup zorganizowanych, które już kilka tygodni temu rozpoczęły systematyczne treningi.

Sprawdzenie dostępności obiektu Orlik pod numerem tel. 791 254 007.

W okresie wakacji Park Wodny JURA w Łazach zaprasza dzieci i młodzież do aktywności wodnych. Bezpłatny wstęp do 2 godzin dziennie przysługuje uczniom uczącym się lub mieszkającym na terenie Gminy Łazy przez cały okres wakacji od poniedziałku do piątku w godzinach od otwarcia obiektu do godz. 14:00.

park wodny.jpgAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.