Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Płyta Patrycji Gotfryd już dostępna

Płyta Patrycji Gotfryd już dostępna „Zbiór” to druga płyta Patrycji Gotfryd, którą gitarzystka wyraża miłość do muzyki i udowadnia swój nieustanny rozwój artystyczny.
 Jest to kontynuacja muzycznej podróży Patrycji Gotfryd wypełniona emocjami, pozytywną energią oraz pełnym indywidualizmu spojrzeniem na świat. Artystka po raz kolejny otwiera serce na muzykę, a jej twórczość jest kontynuacją kierunku będącego odpowiedzią na komercyjną twórczość z domieszką rytmów country. Kojący wokal gitarzystki hipnotyzujący słuchaczy oraz charakterystyczne gitarowe brzmienia odgrywają kluczowe znaczenie w budowaniu jasnego przekazu, którym artystka wyraża siebie i swoje bogate wnętrze, uczy wrażliwości na drugiego człowieka i życia w harmonii z otaczającym światem.
„ Muzyka będzie nieodłącznym elementem mojego życia i mimo, iż mam wiele pomysłów na znalezienie własnego miejsca na ziemi śmiało mogę stwierdzić, że muzyka będzie zawsze na pierwszym miejscu” – podkreśla artystka.
"Zbiór" powstał przy współpracy wielu osób m.in.
@Lux Records Vk3Studio Cyzovsky Music
Patroni medialni:
Echa Łaz
Dziennik Zachodni
Radio Zawiercie
Główny sponsor: Gmina Łazy
W działaniach muzycznych Patrycję Gotfryd zawsze wspiera Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, a wśród osób zaangażowanych najbardziej na uwagę zasługują: dyrektor Grzegorz Piłka,Paweł Kleszcz, Karol Hadrych, Izabela Świtalska, oraz rodzina i przyjaciele.
„Oni zawsze mi kibicują, zawsze dopingują do działania i wierzą, że się uda. Rodzina i przyjaciele są moimi pierwszymi recenzentami i bardzo liczę się z ich zdaniem. Cieszę się, że otacza mnie tak wiele osób, dzięki którym mogę realizować swoją paję” – powiedziała w listopadzie 2016 roku Patrycja Gotryd. Dziś podtrzymuje te słowa.
„Nie bez kozery mówię w liczbie mnogiej o pracy nad realizacją płyt. Drugi solowy album to zasługa bardzo wielu osób, które zaangażowały się w jego powstanie. Bardzo dziękuję Maciejowi Kaczyńskiemu, Burmistrzowi Łaz, bez którego pomocy nie byłoby możliwe wydanie ostatniej płyty. Bardzo dziękuję za współpracę: Grzegorz Seweryn, Grzegorz Piłka, Andrzej Kaim, Karol Hadrych, Mateusz Maj, Sebastian Rucińsk, Kacper Kaczyński, Filip Kot, Marcin Cyzowski, Tomasz Wójcik.
Zapraszamy do obejrzenia video - Dominic Nowac


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.