Wielkość Czcionki:

Kontrast:

PIERWSZY MITING PŁYWACKI O PUCHAR BURMISTRZA ŁAZ

Najlepsi młodzi pływacy z południowej Polski wezmą udział w I Mitingu Pływackim o Puchar Burmistrza Miasta Łazy. Zawody zaplanowano na 11 maja w Parku Wodnym „Jura” w Łazach. W ubiegłorocznych zawodach, w Grand Prix wzięło udział ponad 360 osób.

        Zmieniamy trochę formułę i organizujemy jedne zawody, czyli właśnie Miting Pływacki. Wcześniej były to dwa w roku Grand Prix Parku Wodnego, teraz chcemy zorganizować jedne zawody z dużą liczbą zawodników – przyznaje Adrian Kała, dyrektor Parku Wodnego „Jura” w Łazach.

         Co roku do Łaz zjeżdżają młodzi zawodnicy z województwa śląskiego oraz województw ościennych. Nie inaczej będzie tym razem, na pływalni będzie można oglądać zmagania zawodników z ponad 20 klubów pływackich oraz pływaków w kategoriach Open i Seniorów. Kolejny raz zadbamy o profesjonalny pomiar czasu, podobnie organizowany jak podczas np. Olimpiady – dodaje Adrian Kała.

         Pierwszy Miting Pływacki o Puchar Burmistrza Łaz zorganizowany zostanie w kilku grupach wiekowych, na różnych dystansach i oczywiście w różnych stylach pływackich, zawodnicy wystartują także w sztafecie.

         Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, zapisy ciągle trwają, a oficjalne rozpoczęcie mitingu w sobotę, 11 maja o godzinie 8.30 w hali sportowej przy Parku Wodnym. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymają medale i dyplomy, nie zabraknie także cennych nagród, w tym niespodzianek – podkreśla dyrektor łazowskiej pływalni.  

         Organizatorami zawodów są Park Wodny „Jura” w Łazach, Sekcja Pływacka UKS „Jedynka” Łazy oraz Zespół Szkół nr 1 w Łazach.

 I MITING PŁYWACKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAZY, PARK WODNY „JURA” W ŁAZACH 11 MAJA 2019 ROK

GODZ. 8.30 – OFICJALNE OTWARCIE ZAWODÓW

8.45–9.15 – ROZGRZEWKA W WODZIE

9.30 – ROZPOCZĘ1)CIE ZAWODÓW

 

 adres Parku Wodnego „Jura” w Łazach http://www.parkwodnyjura.pl/

link do Grand Prix z 2017 roku i pomiaru czasu

http://www.megatiming.pl/contest/0be483f6-53ed-4cfb-af59-c3643dbdedcc

link do strony mitingu udostępniony przez firmę odpowiadającą za pomiar czasu  http://www.megatiming.pl/contest/562ef101-a151-44b1-a670-b387eefefb25

 Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.