Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Piknik rodzinny w Chruszczobrodzie

Wiele atrakcji czekało na mieszkańców Chruszczobrodu 11 czerwca na placu szkolnym w Zespole Szkół nr 3 w Chruszczobrodzie. Już po raz kolejny odbył się piknik rodzinny organizowany przez społeczność szkolną.

Pyszne jedzenie i wesoła zabawa - to zachęciło wiele rodzin do wspólnego świętowania. Każdy mógł spróbować smakołyków, które przygotowali niezawodni jak zwykle rodzice, uczniowie bardzo dobrze bawili się na zamkach dmuchanych i w kulach na wodzie. Biblioteka i Samorząd Szkolny przygotowali kiermasz książek, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup nowych książek do Biblioteki. Całą imprezę uświetniły występy przedszkolaków i uczniów naszej szkoły, którzy jak zwykle zachwycili publiczność. Duże wrażenie zrobił na wszystkich pokaz sztuk walki przygotowany przez Klub Sportowy Orient, a na zakończenie starsi i młodsi mogli wziąć udział w zajęciach zumby. Nie zawiedli jak zawsze strażacy z  naszej OSP, radni z Chruszczobrodu, Koło Gospodyń Wiejskich i Klub Seniora. Miła atmosfera i liczne atrakcje zapewniły uśmiech na twarzach wszystkich gości.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.