Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Pocztówka z wakacji ? namaluj swoje wakacje

Góry? Morze? Jezioro? Każde miejsce ma swój urok. Dzieci z Gminy Łazy w artystyczny sposób zaprezentowały swoje wspomnienia z wakacji i wzięły udział w wakacyjnym konkursie.

Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Perkowska, Anna Barczyk, Magdalena Kizlich i Agnieszka Seweryn biorąc pod uwagę walory estetyczne pracy, trud włożony w jej wykonanie oraz zgodność z tematyką konkursu postanowiła przyznać osiem równorzędnych nagród, które otrzymują:
Julia Widomska, Julia Piwowarska, Julia Jarek, Martyna Pałka, Magdalena Kłosowicz, Mikołaj Nowak, Szymon Kłosowicz, Filip Pudzianowski.

Wszystkie dzieci uczęszczają do Przedszkolnego Oddziału Zamiejscowego w Łazach przy Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Michała Poleskiego w Rokitnie Szlacheckim i na ręce przedstawiciela tej placówki zostały złożone specjalne podziękowanie za współpracę i wspieranie dzieci w ich indywidualnym rozwoju.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.