Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Polski Ład

Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

W ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych ponad 4,7 mln złotych trafiła do Łaz. Pieniądze będą przeznaczone na realizację zadania "Poprawa infrastruktury drogowej poprzez budowę i modernizację sieci drogowej w Gminie Łazy. Wartość całkowita inwestycji wyniesie 4 999 834,00 zł, natomiast kwota przyznanych środków to 4 749 842,00 zł. Projekt ma na celu poprawę stanu infrastruktury drogowej poprzez budowę i modernizację sieci drogowej i chodników na terenie Gminy Łazy. Zaplanowano przebudowę ul. Jeziorowice w Niegowoniczkach o długości ok. 2,24 km oraz przebudowę 4,77 km ciągów pieszych tj. na drodze DP 1734S w Rokitnie Szlacheckim dł 1.400 km,  drodze DP 1717S w Chruszczobrodzie i Chruszczobrodzie Piaski o dł. 1.500 km oraz drodze DP 1733S od Niegowonic do Grabowej o dł. 1.870 km. W chodnikach przyjęto rozwiązania dla osób niepełnosprawnych.

Autor: Anna Mąka

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.